هدف پویش نت چیست؟

هدف پویش نت به طور خلاصه “گسترش دانش شبکه” است. گردانندگان این سایت برآنند تا با ایجاد یک محیط آموزشی منظم و موثر امکان آموزش مباحث تخصصی شبکه را برای شما ایجاد کنند.
ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند به انسان در راه افزایش کیفیت زندگی کمک کند و پویش نت به نوعی یک فعالیت عام المنفعه در جهت پیشرفت جامعه ایست که همه در آن زندگی می کنیم.

پویش نت در چه زمینه هایی آموزش می دهد؟

در مرحله فعلی آموزش های پویش نت محدود به دانش نویسندگان است. این آموزش ها شامل آموزشهای تخصصی و عمومی در زمینه شبکه، میکروتیک، سیسکو ، مجازي سازي ، الستيكس و غیره خواهد بود. در آینده نه چندان دور و با جذب افراد فعال خواهیم توانست مرزها و محدودیت های فعلی را از بین برده و آموزش را به تمام علوم کامپیوتری گسترش دهیم.
توجه داشته باشید که پویش نت یک وبسایت با نویسندگان محدود و متخصص است و گرچه استفاده از مطالب آن برای عموم آزاد است اما امکان نوشتن مطلب در آن برای همه وجود ندارد.

آیا ما هم میتوانیم به پویش نت کمک کنیم؟

قطعا وبسایت پویش نت بدون حضور و مشارکت شما بقایی ندارد. از یک خسته نباشید یک کلمه‌ای به یک نویسنده گرفته تا ارائهٔ یک بازخورد یا پیشنهاد، که هرکدام برای ما بی‌نهایت ارزشمند است. ولی اگر پیشرفت و غنی‌سازی محتوای آنلاین ‌آموزشی به زبان فارسی، دغدغه شما هم هست و می‌توانید در نوشتن مقالات حرفه‌ای و کاربردی کمک کنید، به ما بپیوندید. و اگر می‌توانید، ما را با  لینک کردن صفحات پویش نت در وبسایتتان، اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی یا مطلع کردن دوستانتان از وجود این سایت ، یاری رسانید.از طریق اطلاع رسانی برای این وبسایت شما بزرگترین کمک را به ما خواهید کرد. این اطلاع رسانی کمک می کند افراد بیشتری امکان استفاده از مطالب را داشته باشند و انگیزه ما برای گسترش سریع وبسایت را افزایش خواهد داد.
همچنین در صورتی که نیاز به آموزش آنلاین در مورد موضوعی خاص را حس می کنید می توانید آن را به صورت یک ایده با ما در میان بگذارید. ما همیشه به دنبال ایده های نو هستیم.
در کنار ما بمانید، چرا که همیشه و هر لحظه منتظر شنیدن ایده‌ها، پیشنهادها و نظرات ارزشمند و سازنده‌ٔ شما هستیم.